Celosklenené výrobky

Celosklenené výrobky

Realizácie zo skla už nie sú luxusom, ale dostupným prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom modernom interiéri a exteriéri.

Chcete dať svojmu životnému priestoru nový rozmer? Vhodným použitím prvkov zo skla bude viac otvorený, svetlý a priestranný bez toho, aby ste sa vzdali komfortu a pohodlia.

Interiér zo skla ako deliace priečky, posuvné dvere, zábradlia, schody z pochôdzneho skla, sprchové kúty, prístrešky, obklady prvkov a stien, kuchynské zásteny dodajú eleganciu, exkluzivitu, priestorový zážitok, bez toho, aby ubrali funkčnosť.

Vďaka použitiu moderných technológií pri výrobe sú dnes možnosti konštrukcii celosklenených prvkov takmer nevyčerpateľné. O to dôležitejšia je v tomto smere príprava počas hrubej stavby, plánovanie a skúsený realizátor.

Sklo s jeho rôznorodým povrchom, štruktúrou a vlastnosťami v kombinácii s kvalitným vhodne zvoleným kovaním je v dnešnej dobe v moderných trendoch v architektúre žiadaným prvkom, ktorý spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť, odolnosť voči nárazom ako i zvýšenú odolnosť v nepriaznivých poveternostných podmienkach.


Fotografie v galérii sú výsledkom našej práce a nie sú skopírované z iných webových stránok.